Tagliatelle me karkaleca dhe kungulleshka

Tagliatellet me karkaleca dhe zucchini jane nje nder ato pjatat super te famshme. Fatkeqsisht ...

Patellxhan ne furre (parmigiana di melanzane)

perberesit per 2 persona:   1 patellxhan 1 mozzarella te prere ne feta parmigiano ...

Gnocchi me patate

Gnocchit e Italise se veriut jane ato me te famshmet, te cilat jane me ...

Receta me e thjeshte per te bere tortilla de patates

Tortilla de papates eshte nje nga pjatat qe mund te sherbehet si antipaste, per ...

Biskota me cokollate (ose fjale per fjale, biskota me cifla cokollate)

Keto jane biskotat e mija te preferuara, kam bere aq shume prova per te ...

Me mbështetjen e:


easy dinner ideas