E keni parasysh ate koncetratin me limon dhe xhinxher qe beme? Tani eshte koha me a mire per te ngrene luleshtrydhe dhe meqenese eshte dhe koha e duhur si para plazhin dhe ka nje tendence “palestre” verdalle, nje limonade e mbushur me antioksidante eshte fantasite! 😉

Shtypni ne nje gote te gjate 3 luleshtrydhe, shtoni pak nga ai koncetrati me xhinxher dhe limon dhe mbusheni goten me akull. Mund ta dekoroni ose jo me nje slice limon.

Shendetshmerisht
  • Incognito Chef

    In house chef

    Food enthusiast - your average corporate career junkie with some weird taste in food. Tasty healthy food that can be done quickly, with the least amount of mess and easy breezy.

Ads

You May Also Like

Banane me çokollatë & sprinkles

Gjithmonë duam rezultatin më të mirë me mundin më të pakët, dhe gatimi nuk ...

Koncetrat Limoni me Xhinxher

Eshte bere nje gje super e famshme keto kohe ne fakt uji me kastravec, ...

Oriz i embel me mango dhe arre kokosi

Elementet aziatike ne kuzhinen shqiptare jane teper minimale keshtu qe nje nder gjerat kryesore qe duhet ...

Biskota me portokall

Si  dimër që është, na duhet e gjithë vitamina C e mundshme. Nuk është ...

Krem karamel

E quajmë krem karamel, por emri origjinal i kësaj ëmbëlsire është në fakt “flan”. ...

French Toast i mbuluar me djath krokant

Duke u fokusuar ne pertacine qe karakterizon shiu, sot kam nje rekomandim aq te ...