Tag: taste the feeling

7 keshilla per te bere nje sallate fantastike

Ky post eshte nje tutorial/klase keshillash, duke promovuar llogjiken e te berit sallate dhe ...

Shije indiane: Mish, oriz, curry

Keto jane ato recetat e fundjaves qe nuk e dini se cfare doni nga ...

Berxolle tigani me patate

Po marr parasysh qe qellon qe keni patate te zjera ne frigorifer – pasi ...